TESLİMAT BİLGİLERİ

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer? 

Siparişleriniz, 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. MNG KARGO veya anlaşmalı ulusal kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Kargo şirketi maksimum 3 iş günü içerisinde siparişinizi teslim etmektedir. Tarafınıza iletilen kargo takip numası ıle MNG Kargo web sıtesınden kargom nerede kısmından urununuzün durumu ıle ılgılı bılgıye ulaşa bilirsiniz.

  
Siparişim hangi kargo şirketiyle teslim edilecek?

Teslimatlarımız MNG  KARGO ile gerçekleştirilmektedir.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

Teslimat anında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?

Kargo bedeli 900.00 TL üzeri alış verişlerde firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?

Teslim alacak kişiyi değiştirmek istediğinize de, [email protected] adresine teslim alacak kişiye ait bilgiler verilmelidir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

Siparişlerime tıklayıp sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 5 iş gününü geçtiyse,  MNG KARGO şirket merkezini arayarak tarafınıza iletilen takip numarası ile bilgi alabilirsiniz.

 

(Resmi tatillerde ve Pazar günleri kargo firmaları çalışmadığı için, bu tarihlerde oluşturulan siparişler, takip eden iş gününde hazırlanarak  kargoya teslim edilir. Resmi tatiller ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı