ŞARTLAR & KOŞULLAR

Bu bölüm KING PAOLO genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız, www.kingpaolo.com.tr internet adresini herhangi bir amaçla kullanmayınız.

KING PAOLO, bu sayfada belirtilen genel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. www.kingpaolo.com.tr  internet adresini ziyaret ettiğiniz sürece bu sayfayı da ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kopyalama

KING PAOLO ticari amaçlarla olmamak koşulu ve sadece kendiniz tarafından kullanılmak şartı ile bir kereye mahsus olmak üzere, sitede belirtilen bilgilerin kopyalanmasına izin verir.

www.kingpaolo.com.tr  internet adresinin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya KING PAOLO'nun haberi  ve izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı KING PAOLO ya aittir.

Kullanım

Bu site yasal olan herkesin kullanımına  açıktır.

Internet Sitesi Güvenlik Kuralları

Belirtilen güvenlik kurallarına uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi veya kişiler hakkında KING PAOLO' nun her türlü kanuni hakkı saklıdır.

Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek faaliyetler,
Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma,
Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari veya kişisel elektronik postanın yollanması

KING PAOLO nun Sorumlulukları ;

KING PAOLO sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan bir herhangi yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda bir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.

Sitemizi ziyaret ederek bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı