HAKKIMIZDA

Bir çift ayakkabı tam Rahat olduğu sürece yaşam kalitenizi değiştirebilir. King Paolo, güne başlama şeklinizi değiştirecek Rahat Ayakkabı markası. Size en yakın ayakkabı mağazasının adresi için www.kingpaolo.com.tr

Hepimiz sonsuz bir yarış içindeyiz ..

Yoğun iş temposu: iş insanları bir günde ortalama 4000 adım yürürken, ayaklar önemli bir yük taşır. Bu yoğun tempoyu sizin için durduramayacağız, ancak rahatınızın zirvesinde yürümenize yardımcı olacağız. Bu amaçla, modern çağın en üst düzey konfor ayakkabısı markası olan King Paolo Komfortu geliştirdik. Bugünün ayakkabısı... daima yenilikçi, bugün sadece başlangıç çizgisidir.

Bugün tüm dünyanın tadını çıkarmak istiyoruz: güncel moda tarzına göre tasarlanmış güçlü bir ayakkabı ve aynı zamanda - yüksek kaliteli ve rahat. Böylece başta Türkiye'de 30 yıldır sadece "King Paolo" tarafından pazarlanan Klima Komfort ayakkabı markası doğdu. Marka, Türkiyede bulunan ve ayak sağlığı konusunda uzmanlaşmış yenilikçi ortopedik araştırmalar ve çalışmaların sonucudur.
Size mükemmel destek veren, ayağı nazikçe saran, vücut kemiklerinde ileride oluşabilecek hasarları önleyen ve tüm bunları tasarım ve estetikten ödün vermeden sağlayan bir ayakkabı.

İşleyiş ; Zevk İşi En iyi malzemeler, teknolojinin öncüsü Ayak sağlığını korumaya verilen önem, hammadde seçiminden dikiş teknolojisine kadar üretim sürecinin her aşamasına yansıyor. Ayakkabı tabanları hem hafif hem de güçlü malzemelerden üretiliyor. Amortisörlerle birlikte. Pedler, ayağa uyum sağlayan "anatomik" hammaddelerden yapılmıştır ve antibakteriyel malzeme ile kaplanmıştır. Ayakkabıların üst kısımları hakiki deriden yapılmıştır ve ayağınızın aşınmalara ve darbelere karşı maksimum korumasını sağlayan özenle dikilmiştir.

King Paolo ayakkabılar sıkı kalite güvence standartlarını karşılar ve tüketici den en yüksek puanları alır.

Peki .. Ölçümüz nedir? Bir çift ayakkabı tam Rahat olduğu sürece yaşam kalitenizi değiştirebilir. Bizimle kesinlikle rahatınızı bulacaksınız - ayakkabının tam boyutunu, mutlak rahatlık derecesini. İki kelimeyle: King Paolo, güne başlama şeklinizi değiştirecek (ve aynı zamanda onu bitirecek) Rahat Ayakkabı markası. Güne doğru bir şekilde başlamak ister misiniz? Size en yakın ayakkabı mağazasının adresi için www.kingpaolo.com.tr

 

 

 

MİSYONUMUZ

MÜŞTERİLERİMİZİN ŞUAN Kİ VE GELECEKTEKİ SAĞLIKLI VE RAHAT AYAKKABI İHTİYAÇLARINI ‘ YÜKSEK KALİTE ’, ‘ İLERİ TEKNOLOJİ ’ VE ‘KONULARINDA UZMAN KADRO’ İLE EN UYGUN ŞEKİLDE KARŞILAMAKTIR.
 

VİZYONUMUZ

ORTA VADEDE FİRMAMIZI ULUSAL PAZARDA MAL VE HİZMET KALİTESİYLE TERCİH EDİLEN, MÜŞTERİLERİNİN GELECEKTEKİ İHTİYAÇLARINI BUGÜNDEN ÖNGÖRÜP ÇÖZÜM SUNAN, SEKTÖRDE ÖNCÜ FİRMA HALİNE GETİRMEKTİR.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için, zamanında, uygun fiyatla ve arzu edilen nitelikte ürün sunmak.

Kaliteyi sürekli olarak kontrol altında tutarak, ilk seferinde ve her seferinde doğru üretim yapmak ve sürekli iyileştirme faaliyetlerini devam ettirmek.

Değişen Pazar şartlarına ayak uydurmak ve gelişmeyi sağlamak için sürekli yeni hedefler belirlemek, hedeflere ulaşarak rekabet gücünü arttırmak ve sektöründe her açıdan lider olmak.

Tedarikçileri doğru seçmek, karşılıklı dayanışma içinde çalışmak.

Çalışanlarda sahiplik ve sorumluluk duygusunun gelişebilmesi için takım çalışmasını teşvik etmek ve çalışanların kalite sistemine aktif katılımını sağlamak ve kendilerini geliştirmeleri için nitelik arttırıcı eğitim faaliyetleri sağlamak.

Teknolojideki gelişmeleri takip edip, gerekli ekipmanları temin ederek çalışanların bunlara adapte olmasını sağlamak.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı